Ankara Baskent Kariyer Kursu

ileankarakpsskursu

Ankara Baskent Kariyer Kursu

SektörKurs
Mailbilgi@baskentkariyer.com.tr
Telefon0312 433 72 13
AdresMeşrutiyet Caddesi  Kök İşhanı No:2 Kat: 7  Kızılay/ ANKARA
Ankara Baskent Kariyer Kursu

Ankara ‘daki diğer Kpss kurslarından farkımız ne? Başlığımızdaki iddia neye dayanıyor? Bu blog yazımızın konusu neden Ankara Başkent Kariyer KPSS kursunu tercih edeceğiniz olacak. Haydi kısaca maddeleyelim!

1.Yayıncılık Tecrübesi

Ankara ‘da KPSS hazırlık sürecinde en önemli noktalardan bir tanesi kaliteli yayınlarla sınava hazırlanıyor olmanız. Başkent Kariyer yayınları Türkiye’nin 81 iline olan dağıtımıyla ve güncelliği ile KPSS yayınlarının öncülerinden biri olmuştur. Özellikle Anayasa değişiklikleri ve müfredat değişiklikleri sonucunda ilk yayın çıkaran kurum Ankara Başkent Kariyer ‘dir. KPSS A 10’lu deneme, Mülkiamir Soru Bankası, Legalis Soru Bankası bu yayınlara örnektir. Bu yayınlar KPSS alanında  Türkiye’de ilk kez güncellenen ve yayınlanan yayınlardır.

2. Kitap Yazan Hocalardan Ders Alın!

Öğrencilerimiz kendi kitaplarını yazmış, güncel müfredata hakim, akademik hoca kadrosundan ders almakta! Başkent Kariyer’in en büyük farklarından bir tanesi kendi kitabıyla anlatım yapan kadrosu! Zincir KPSS kurslarında merkezden çıkan kitaplar tüm şubelerde kullanılmaktadır. Ancak tüm hocalar bu yayınlara hakim olamayabilir. Öğrencinin elindeki yayın ile anlatılan konunun eş zamanlı ilerlememesi KPSS hazırlık sürecinizi zor bir hale getirecektir!

3. GERÇEK Rehberlik hizmeti!

Ankara Başkent Kariyer KPSS kursu öğrencilerinin tüm yaşantısını kurstan ibaret düşünmemektedir. Öğrencilerimizin huzuru ve mutluluğunu eğitim tecrübemizle birleştirmek temel amaçlarımız arasındadır. Öğrencilerin kendi arasındaki iletişimi, sınıf içi problemler ve gündelik sorunları rehberlik servisimiz tarafından yönetilmektedir. KPSS sınavına güçlü bir psikoloji ile hazırlanan öğrencilerimiz her zaman daha başarılı olmaktadır. Bu anlayış ile bir adım daha öndeyiz!

3. Öğrenci Takip Sistemi (ÖTS)

Öğrenci takip sistemi, her öğrenciye aynı soru sayısını ve aynı konuları veren ve sözde program/öğrenci takibi yapan sistemlerden çok daha üst düzeydedir. Başkent Kariyer KPSS kursunda öğrencilerin kapasitesi, aldığı dersler, alt yapısı, mezun olduğu üniversite vb. birçok değer göz önünde bulundurularak öğrencilere ders programı hazırlanır. Bu program itina ile rehberlik servisimiz tarafından takip edilir.

4. Konumumuz

Ankara Başkent Kariyer KPSS Kursu, Ankara ‘nın kalbi olan kızılayda ve kızılayın kalbi olan Karanfil caddesinin sonunda,  Meşrutiyet caddesinde bulunmaktadır. Konumumuzu görmek için tıklayabilirsiniz. Ayrıca öğrencilerimizin ulaşımı için mükemmel bir pozisyonda bulunmaktadır. Dershanenin hemen önünde otobüs durakları bulunmaktadır. Metro girişine ise sadece bir dakika yürüme mesafesindeyiz!

5. Başarılarımız

Her şeyi bir kenara bıraktığımızda başarımızı temsil eden en önemli unsur referans sonuçlarımız. Türkiye’nin en çok kaymakam çıkaran kurumu ve en çok memur yetiştiren kurumlarından biriyiz! Kurumumuzu ziyaret eden öğrencilerimiz referans dosyamızı istedikleri gibi inceleyebilir. Dosyalarımız öğrencilerimizin erişimine açıktır! Çünkü referanslarımızla gurur duyuyoruz!

Yazar hakkında

ankarakpsskursu administrator

Ankara kpss kursu sitesinin geliştirilmesini sağlayıp kızılay da bulunan kpss dershanelerini tanıtmayı amaçlayan editör.

Bir cevap yazın