Ankara Dosya Akademi Kursu

ileankarakpsskursu

Ankara Dosya Akademi Kursu

SektörKurs
Mailinfo@dosya.com.tr
Telefon0 (312) 435 58 78
AdresZiya Gökalp Caddesi No:21, Kat : 7 Kızılay / Ankara
Ankara Dosya Akademi Kursu

Dosya Akademi Türkiye’de bu alanda faaliyete başlamış ilk kurum olarak birçok sosyal sorumluluk projesine de imza atmıştır. Kültür, sanat, spor alanındaki sponsorluklarının yanı sıra, sağladığı eğitim burslarıyla onlarca yoksul aile çocuğunun yüksek kariyerli bir iş sahibi olmasını sağlamıştır.

Dosya Akademi ‘Öğrenci Müşteri Değildir” anlayışı ile örnek bir kurumsal kimlik kazanmıştır. Bugüne kadar yüzlerce öğrencinin hem de en çok istediği kurumu kazanmasında imzası olan Musa CEYLAN liderliğindeki deneyimli kadro, öğrenciler tarafından çok iyi tanınan, seçkin öğretim görevlileriyle başarıdan başarıya koşmaktadır.

Dosya Akademi, önümüzde ki dönem içinde yarattığı yeniliklerle sektörde öncülüğünü sürdürecektir. KPSS için geliştirdiği “Kurs öncesi Temel Düzey Eşitleme Eğitimi” ile bir ilke imza atmıştır. Kaliteli eğitimde 20. yılına giren kurumumuz, bu sezonda da yenilikleriyle sizlerin yanında olacaktır. Ankara KPSS Kursu

Yazar hakkında

ankarakpsskursu administrator

Ankara kpss kursu sitesinin geliştirilmesini sağlayıp kızılay da bulunan kpss dershanelerini tanıtmayı amaçlayan editör.

Bir cevap yazın