Ankara’daki en iyi kpss kursu

ileankarakpsskursu

Ankara’daki en iyi kpss kursu

Ankara’da bulunan kurslar hakkında seçim yapmak oldukça zordur. Bu konuda size yardımcı olmak için sitemizi kurmuş bulunmaktayız. Fakat başlıktaki gibi Ankara’nın en iyi kpss kursu şudur … dersek yalan olur ve sizi de yanıltmış oluruz. Çünkü her birey ve her branş için bu değişiklik gösterir. Bu konuda diğer blog yazılarımızda da söylediğimiz gibi en önemli kriteriniz gideceğiniz dershanedeki hocaları araştırmak olsun. Bir sürü kaynak verip göz boyayan kpss dershanelerine çok güvenmeyip öğretmen kadrolarını sormak birinci önceliğiniz olsun. Kpss sürecinde bir sürü kaynak vardır fakat başarıya götüren kaynaklar piyasada bilinen kaynaklardır ve bu konuda önceden hazırlanan arkadaşlarınızdan bilgi alıp o kaynakları tercih edebilirsiniz veya forum sitelerinden her ders için önerilen kaynakları bulup gidip bir kitap evinden edinebilirsiniz. (uzun iş demeyin geleceğinizin temellerini atacağınız bu süreçte 1-2 gün hangi kaynakları alacağım diye kafa yormak hiçte uzun bir iş değil)

Peki hocaların iyi olup olmadığını nasıl anlayacağız derseniz, öncelik olarak günümüz teknolojisinin bize sunmuş olduğu interneti kullanabilirsiniz. Tabi bu konuda da dikkat etmeniz gereken kısım bilgiyi veren kişi mi yoksa kpss dershanelerinde çalışanlar mı? Bunu anlamak biraz zor olsa da kpss ile alakalı forum sitelerinde biraz gezinince işin ustası olabilirsiniz. Samimi yorumlar hemen kendini gösterecektir. Forum sitesi olarak tavsiye edeceğimiz forumlar: forum tercihini yap(google da ararsanız çıkacaktır) ve memurlar.net in forum kısmı. Normal hayatta da bu konuyla alakalı çevrenizde ilgilenen kimse yoksa milli kütüphane’de kpss çalışan veya kurum sınavı çalışan kişilere (bu masalarındaki kitaplarından çok net anlaşılır 🙂 ) usulca yanaşıp bir şey danışabilir miyim deyip girebilirsiniz konuya. Emin olun bu süreci iyi kötü yaşayan çoğu kişi size seve seve bilgi vermek isteyecektir. Ankara kpss kursu konusunda ve kpss hocaları hakkında çok zengin olmasının yanında başarılı öğrenciler açısından da çok zengindir. Şimdiden bu süreçte başarılar.

Yazar hakkında

ankarakpsskursu administrator

Ankara kpss kursu sitesinin geliştirilmesini sağlayıp kızılay da bulunan kpss dershanelerini tanıtmayı amaçlayan editör.

Bir cevap yazın