Ösym Sınav Takvimi

ileankarakpsskursu

Ösym Sınav Takvimi

ankara kpss kursu

Öğrenci seçme ve yerleştirme merkezi olan ÖSYM’nin hem KPSS hem de diğer düzenlediği sınavlar için her sene hazırladığı sınav takvimini Ankara Kpss Kursu olarak sizlere sunmak istedik.

**Ösym her sene hazırladığı sınav takvimine genellikle uymaktadır fakat bazen bu takvimde değişiklikler yapmak zorunda kalabilir. Bunu altta vereceğimiz linkten takip edebilirsiniz.

**Sınav başvurusunu kaçırdığınızda ÖSYM size ikinci bir hak tanımaktadır ve bu hakkı kendi ilan ettiği tarihlerde yapmaktadır. Buna ek olarakta bu hakkı tanırken sizden arttırılmış ücret istemektedir. Detaylı bilgiyi ÖSYM’nin internet sayfasından öğrenebilirsiniz. **Sınav sonuçlarının belirtilen tarihlerde açıklanması planlanmaktadır ancak, sınava ilişkin bir dava söz konusu olduğu takdirde mahkemece bir karar verildikten sonra sonuçlar açıklanacaktır. Ankara’da KPSS kursu‘nu tercih ederseniz bu bilgilendirmeleri öğrenci işlerimizden veya öğretmenlerimizden zamanında öğrenip sürecin içinde sıcak kalacağınızdan emin olabilirsiniz. Kızılay’da kpss kursunda iddalıyız. Bize uğramadan karar vermeyin. 

ÖSYM 2019 sınav takvimi için buraya tıklayınız.

Yazar hakkında

ankarakpsskursu administrator

Ankara kpss kursu sitesinin geliştirilmesini sağlayıp kızılay da bulunan kpss dershanelerini tanıtmayı amaçlayan editör.

Bir cevap yazın